background

Ročník 2013

Výsledky Cyklo Maštale 2013

Dostupné výsledky a startovní listiny:

Živý přenos z náměstí

Sledujte dění ze startu i cíle závodu. Live webkamera zde

POZOR! Změna na trati 50 a 100 km

Z důvodu neprůjezdné a poničené cesty u chaty Polanka na trati 50 a 100 km byla provedena drobná změna, prosím věnujte této změně pozornost, děkujeme za pochopení.

Mapa s opravenou tratí a vyznačenou změnou (PDF, 3.5MB)

Užijte si Maštale s energií Enervit

ENERVITRadost z pohybu, velké naděje na kvalitní výkony a dosud nepoznané osobní rekordy na spadnutí. To vše na vás čeká na letošních Maštalích. Ale s velkou pravděpodobností pouze na ty z vás, kdo využijete přítomnost energetického stánku Enervit přímo v centru dění a doplníte si zde potřebnou energii na cestu.

Důležité informace před závodem!

- PŘIHLAŠOVÁNÍ PŘES INTERNET je možné pouze do středy 5. 6. 2013. Po tomto datu se bude možné přihlásit ještě na prezenci v pátek 7. 6. nebo sobotu 8. 6. v sokolovně v Proseči  (viz. propozice).

- ÚSCHOVNA KOL - nedávejte přiležitost zlodějům, uschovejte si zdarma kolo u prezence (Proseč, sokolovna) - mapa.

- PLATBA STARTOVNÉHO - prosíme závodníky, aby platby převodem uskutečnili nejpozději ve čtvrtek 6. 6. 2013, platby po tomto datu nemusí být včas připsány na náš účet. Opožděné platby prosím doložte výpisem plateb nebo potvrzením o podání příkazu k úhradě. Zaplatit startovné bude možné u ještě prezenci v hotovosti, přesto doporučujeme uhradit startovné převodem včas, aby Vaše prezence byla rychlejší.

- ZÁVONÍCI MLADŠÍ 18 LET - závodník, který nedosáhne v den závodu 18 let, musí mít při prezenci souhlas zákonného zástupce. Bez tohoto souhlasu nemůže závodník startovat.

- VÝDEJ JÍDLA PRO ZÁVODNÍKY ve školní jídelně - od 11.00 do 17.00 hod. - mapa.

CM2013 partner Půlmaratonu Nasavrky Ležáky

Letošní ročník Cyklo Maštale 2013 je významný i díky úzké spolupráci s pořadateli partnerského závodu Půlmaraton Nasavrky Ležáky, který se koná v neděli 9. 6. 2013. Tento závod se letos uskuteční již po 39. k uctění památky 71. výročí tragického vyhlazení Osady Ležáky. Neváhejte a přihlašte se do závodu, více informací naleznete na oficiálním webu www.beh-nasavrky-mtb.cz.

Půlmaraton Nasavrky Ležáky

Cyklo Maštale v seriálu Enervit Motion Tour

Enervit MOTION TOURSeriál závodů s cílem sportovních prožitků, to je Enervit MOTION TOUR, jehož součástí bude od letošní sezóny také závod Cyklo Maštale. Za každé proběhnutí nebo projetí cíle v jednom ze závodů seriálu získáte automaticky 50 bodů, dalších 10 bodů získáte za umístění do 10. místa ve své kategorii.

Tričko a jídlo zdarma pouze do 31. 5. 2013!

Přihlaste se do 31. 5. 2013 za zvýhodněnou cenu a získejte tričko a jídlo zdarma. Tričko a jídlo zdarma obdrží závodníci přihlášení na 100 km, 50 km a 25 km trať do 31. 5. 2013!! Závodníci ostatních kategorií si mohou tričko a jídlo objednat přes přihlašovací formulář (tričko 120 Kč, jídlo – rizoto nebo guláš – 50 Kč), nebo zakoupit na místě. Počet bude ale omezen.

Trička CM2013 - žlutá letos pro závodníky:

Trička CM2013

Tombola pro děti – 2 koloběžky YEDOO CITY

Novinkou pro letošní ročník je losování tomboly z dětských kategorií (300 m, 1 km a 10 km) a z kategorie rodinných týmů. Losování proběhne po vyhlášení výsledků na 300 m, 1 km, 10 km, 20 km. Předpokládaný čas 13.00 hodin. Přejeme hodně štěstí:)

YEDOO CITY

Vyhrajte kolo Specialized Rockhopper Comp!

V tombole na Vás čekají 2 kola Specialized Rockhopper Comp (doporučená MOC 19.490,- Kč)!! Přijďte si zazávodit a zkusit štěstí v tombole. Možná právě vy si odvezete jedno z nich. Losování probíhá ze závodníků v kategoriích 100 km, 50 km a 25 km. Čas losování tomboly – 17.00 hodin. Rockhopper je lety prověřený XC hardtail, který je postaven, aby se prohnal po lesních cestách a hravě protáhl po úzkých pěšinách.

Specialized Rockhopper Comp