background

Ročník 2012

Poděkování starosty města Proseč

 • Na tomto místě bych chtěl poděkovat všem závodníkům za účast v závodě Era Cyklo Maštale 2012, který lze i přes pár drobností a zpočátku deštivé počasí hodnotit jako velmi úspěšný,
 • děkuji všem partnerům, protože bez nich by se tato akce nemohla uskutečnit
 • a děkuji především všem dobrovolníkům a lidem, kteří pomohli celou akci připravit, jejich pomoci si velmi cením.

Těším se na 13. ročník Cyklo Maštale, který se pojede v podobnou dobu příští rok, sledujte průběžně naše stránky.

Jan Macháček, starosta města Proseč

Webkamera na náměstí

Pokud nemáte možnost zúčastnit se v sobotu 9. 6. 2012 akce Era Cyklo Maštale 2012, třeba rádi poznáte atmosféru závodu díky webové kameře umístěné na náměsti.

Náměstí je během závodu pokryté internetem!

Prosečské náměstí je pokryté bezplatným bezdrátovým internetem po celé konání akce Era Cyklo Maštale 2012, internetové připojení zajistil partner akce DATANET Computers s.r.o., který poskytuje připojení k internetu UNET a zajišťuje prodej a servis výpočetní techniky a elektroniky.
Název sítě: CYKLOMASTALE

Důležité informace před závodem!

- PŘIHLAŠOVÁNÍ PŘES INTERNET je možné pouze do středy 6. 6. 2012. Po tomto datu se bude možné přihlásit ještě na prezentaci v sokolovně v Proseči (viz. propozice).

- ÚSCHOVNA KOL - nedávejte přiležitost zlodějům, uschovejte si zdarma kolo u prezence (Proseč, sokolovna) - mapa.

- PLATBA STARTOVNÉHO - prosíme závodníky, aby platby převodem uskutečnili nejpozději ve čtvrtek 7. 6. 2012, platby po tomto datu nemusí být po tomto datu včas připsány na náš účet. Opožděné platby prosím doložte výpisem plateb nebo potvrzením o podání příkazu k úhradě. Zaplatit startovné bude možné u ještě prezentace v hotovosti, přesto doporučujeme uhradit startovné převodem včas a Vaše prezentace bude rychlejší.

- ZÁVODNÍCI MLADŠÍ 18 LET - závodník, který nedosáhne v den závodu 18 let, musí mít při prezentace souhlas zákonného zástupce. Bez tohoto souhlasu nemůže závodník startovat.

- VÝDEJ JÍDLA PRO ZÁVODNÍKY ve školní jídelně - od 11.00 do 17.00 hod. - mapa.

Přijeďte si zasoutěžit, získejte kolo SCOTT a objevte kouzlo pískovcových skal!

Zvýhodněné startovné sice skončilo, ale všichni se ještě můžete zúčastnit závodu a objevit kouzlo pískovcových skal nebo získat jedno ze tří značkových kol SCOTT.

Způsob přihlášení se do závodu:

 • Elekronicky - přihlášení ZDE.
 • Osobně -  pátek 8. června 2012 (17:00 - 22:00 hod.) a sobota 9. června 2012 (7:00 - 9:00 hod.) u prezentace v prostorách sokolovny v Proseči (100 m od náměstí směr Litomyšl).

Soubory pro vaše navigace nyní ke stažení

Projeďte si tratě dopředu, GPX A GDB soubory stahujte níže:

Losování o 3 značková kola SCOTT!

Aktualizováno 30. 5. 2012 - Letošní ročník bude nový také díky cenám pro nejúspěšnější závodníky, zapomeňte na stupních vítězů na laciné plastové pohárky, máme pro vás připraveno něco výjimečného. A na závěr dne nebude chybět ani tradiční slosování o kola. Letos budou na šťastné závodníky 25, 50 a 100 km čekat 3 značková kola SCOTT. Losování ze startovních čísel proběhne po hlavním vyhlášení v 15,00 hodin.

Přihlaste se hned a získejte triko zdarma!

Přihlaste se hned a získejte zdarma triko s motivem Era Cyklo Maštale 2012. Pro závodníky letos v exkluzivní blue sky barvě. Akce platí pouze pro závodníky přihlášené přes internet do 31. května 2012 v kategorii 25, 50 a 100 km. Pro všechny ostatní bude ke koupi za příjemných 120 Kč a letos budou poprvé také dětské velikosti!

Inkospor partnerem Era Cyklo Maštale 2012

Inkospor, německá značka sportovní a speciální výživy, která je určená pro všechny typy sportovců a zdravý životní styl bude partnerem našeho závodu Era Cyklo Maštale 2012. Produkty této značky budou pro závodníky připraveny v centru závodu a na všech stanovištích. Inkospor je oficiálním dodavatelem sportovní výživy naší fotbalové reprezentace.

12. ročník největšího závodu startuje z Proseče!

Tradiční závod na horských kolech s názvem Era Cyklo Maštale 2012 startuje 9. června 2012 v Proseči. Jedná se o největší závod svého druhu v Pardubickém kraji, který je určen pro všechny a ani letos nechybí oblíbená trať pro rodinné týmy s dětmi. Závod má své osobité kouzlo, vede totiž přes pískovcové skály přírodní rezervace Maštale.

Jedinečná exhibice Freestyle BMX na závodech!

Freestyle BMX Team Proseč předvede na závodech Era Cyklo Maštale 2012 další dechberoucí exhibici. Během ní se na velkém mobilním funboxu představí pět jezdců teamu. V jednotlivých jízdách předvedou kromě klasických triků i některé z těch nejnáročnějších, jaké můžete v tomto sportu vidět. Celý tým se těší na vaši podporu.

 

Moderátorem akce bude Jan Rýdlo!

Známý sportovec a moderátor Jan Rýdlo bude hlavním moderátorem našeho závodu Era Cyklo Maštale 2012, který se pojede 9. června 2012 v Proseči. Všichni se už nyní těšíme, jak nás tento dlouholetý profesionál provede závodem i celým sportovním dnem.

Jan Rýdlo Martina Sáblíková a Jan Rýdlo

Vítejte na oficiálním webu závodu

ERA CYKLO MAŠTALE 2012 | PROSEČ 9. 6. 2012

Akce se koná pod záštitou náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka.

 • 12. ročník prestižního bikového maratonu na horských kolech v pískovcových skalách
 • závod pro každou věkovou i výkonnostní kategorii
 • závod malebnou krajinou Toulovcových Maštalí
 • připraveny budou tratě 100, 50, 25, 10 a 1 km
 • 20 km dlouhý speciál pro rodinné týmy
 • prestižní 300 m dlouhý sprint pro ty úplně nejmenší závodníky

Přihlášky jsou spuštěny! Nižší startovné! Neváhejte!

Propozice

Zde budou v nejbližší době umístěny propozice závodu.